Klasa A 2011/2012, grupa: Lubaczów |
|
|
RAZEM |
DOM |
WYJAZD |
MECZE BEZPOŚREDNIE |
|
Nazwa |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
M. |
Pkt. |
Z. |
R. |
P. |
Bramki |
1. |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
26 |
68 |
22 |
2 |
2 |
87-25 |
12 |
1 |
0 |
47-8 |
10 |
1 |
2 |
40-17 |
|
|
|
|
|
|
2. |
Zdrój Horyniec |
26 |
58 |
18 |
4 |
4 |
76-36 |
11 |
2 |
0 |
37-10 |
7 |
2 |
4 |
39-26 |
|
|
|
|
|
|
3. |
Santos Piwoda |
26 |
48 |
15 |
3 |
8 |
75-39 |
8 |
2 |
3 |
48-22 |
7 |
1 |
5 |
27-17 |
|
|
|
|
|
|
4. |
Roztocze Narol |
26 |
47 |
14 |
5 |
7 |
74-54 |
7 |
4 |
2 |
45-24 |
7 |
1 |
5 |
29-30 |
|
|
|
|
|
|
5. |
Start Lisie Jamy |
26 |
43 |
12 |
7 |
7 |
63-58 |
6 |
4 |
3 |
29-23 |
6 |
3 |
4 |
34-35 |
|
|
|
|
|
|
6. |
Graniczni Krowica |
26 |
42 |
13 |
3 |
10 |
69-52 |
8 |
1 |
4 |
38-26 |
5 |
2 |
6 |
31-26 |
|
|
|
|
|
|
7. |
Juwenia Cieszanów |
26 |
41 |
12 |
5 |
9 |
41-42 |
8 |
1 |
4 |
20-19 |
4 |
4 |
5 |
21-23 |
|
|
|
|
|
|
8. |
Ursus Dachnów |
26 |
38 |
12 |
2 |
12 |
56-45 |
6 |
1 |
6 |
30-21 |
6 |
1 |
6 |
26-24 |
|
|
|
|
|
|
9. |
Zryw Młodów |
26 |
32 |
10 |
2 |
14 |
46-57 |
5 |
1 |
7 |
21-31 |
5 |
1 |
7 |
25-26 |
|
|
|
|
|
|
10. |
Roztocze Ruda Różaniecka |
26 |
31 |
10 |
1 |
15 |
62-78 |
6 |
1 |
6 |
39-34 |
4 |
0 |
9 |
23-44 |
|
|
|
|
|
|
11. |
Huragan Basznia Dolna |
26 |
25 |
7 |
4 |
15 |
35-55 |
3 |
2 |
8 |
14-27 |
4 |
2 |
7 |
21-28 |
|
|
|
|
|
|
12. |
Gwiazda Wielkie Oczy |
26 |
24 |
7 |
3 |
16 |
42-86 |
5 |
1 |
7 |
19-36 |
2 |
2 |
9 |
23-50 |
|
|
|
|
|
|
13. |
Błękitni Futory |
26 |
23 |
7 |
2 |
17 |
50-76 |
4 |
1 |
8 |
32-40 |
3 |
1 |
9 |
18-36 |
|
|
|
|
|
|
14. |
Rolnik Wólka Krowicka |
26 |
4 |
1 |
1 |
24 |
28-101 |
0 |
0 |
13 |
11-53 |
1 |
1 |
11 |
17-48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
1 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
|
5-2 |
3-0 |
3-1 |
1-1 |
2-0 |
2-0 |
2-1 |
3-1 |
6-0 |
5-1 |
4-0 |
4-0 |
7-1 |
2 |
Zdrój Horyniec |
5-0 |
|
2-0 |
2-1 |
3-3 |
3-1 |
2-1 |
3-0* |
4-1 |
2-0 |
2-2 |
4-0 |
3-1 |
2-0 |
3 |
Santos Piwoda |
1-2 |
4-0 |
|
3-5 |
8-0 |
3-0* |
1-1 |
1-2 |
7-2 |
2-1 |
4-3 |
7-1 |
3-1 |
4-4 |
4 |
Roztocze Narol |
2-6 |
2-2 |
2-3 |
|
4-0 |
8-2 |
3-1 |
2-2 |
2-1 |
7-2 |
0-0 |
1-1 |
6-1 |
6-3 |
5 |
Start Lisie Jamy |
0-2 |
2-2 |
2-1 |
2-2 |
|
1-4 |
2-2 |
2-1 |
2-2 |
5-2 |
0-3* |
3-1 |
4-0 |
4-1 |
6 |
Graniczni Krowica |
3-2 |
2-5 |
2-1 |
5-0 |
2-1 |
|
3-3 |
1-3 |
0-1 |
1-2 |
5-1 |
6-4 |
6-2 |
2-1 |
7 |
Juwenia Cieszanów |
1-1 |
1-6 |
1-4 |
2-3 |
4-0 |
0-2 |
|
1-0 |
1-0 |
3-1 |
1-0 |
2-1 |
1-0 |
2-1 |
8 |
Ursus Dachnów |
0-2 |
1-3 |
1-3 |
1-3 |
0-1 |
3-2 |
0-1 |
|
2-1 |
5-1 |
3-1 |
8-0 |
2-2 |
4-1 |
9 |
Zryw Młodów |
1-4 |
1-5 |
1-0 |
2-3 |
4-6 |
2-0 |
1-0 |
0-4 |
|
3-0 |
1-2 |
2-2 |
0-5* |
3-0 |
10 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
3-4 |
4-3 |
0-5 |
1-2 |
3-5 |
0-0 |
6-2 |
7-2 |
1-2 |
|
0-1 |
6-4 |
3-2 |
5-2 |
11 |
Huragan Basznia Dolna |
1-2 |
2-1 |
1-1 |
2-1 |
2-2 |
0-5 |
0-2 |
0-3 |
2-3 |
1-3 |
|
3-1 |
0-1 |
0-2 |
12 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
0-7 |
1-2 |
0-1 |
4-2 |
2-5 |
1-5 |
1-1 |
1-3 |
0-7 |
3-2 |
1-0 |
|
4-1 |
1-0 |
13 |
Błękitni Futory |
0-7 |
0-3 |
1-6 |
2-3 |
1-2 |
3-3 |
1-2 |
4-1 |
1-0 |
4-6 |
5-3 |
2-3 |
|
8-1 |
14 |
Rolnik Wólka Krowicka |
0-1 |
1-5 |
1-2 |
1-3 |
1-8 |
0-7 |
1-5 |
0-4 |
1-4 |
2-3 |
1-4 |
2-5 |
0-2 |
|
Kolejka 1 - 7 sierpnia |
Błękitni Futory |
0-7 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
7 sierpnia, 15:00 |
Start Lisie Jamy |
5-2 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
7 sierpnia, 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
1-6 |
Zdrój Horyniec |
7 sierpnia, 17:00 |
Huragan Basznia Dolna |
1-1 |
Santos Piwoda |
7 sierpnia, 17:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
1-3 |
Ursus Dachnów |
7 sierpnia, 16:30 |
Rolnik Wólka Krowicka |
1-4 |
Zryw Młodów |
7 sierpnia, 17:00 |
Roztocze Narol |
8-2 |
Graniczni Krowica |
7 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 2 - 14 sierpnia |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
2-0 |
Graniczni Krowica |
13 sierpnia, 17:00 |
Zryw Młodów |
2-3 |
Roztocze Narol |
14 sierpnia, 17:00 |
Ursus Dachnów |
4-1 |
Rolnik Wólka Krowicka |
14 sierpnia, 17:00 |
Santos Piwoda |
7-1 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
14 sierpnia, 17:00 |
Zdrój Horyniec |
2-2 |
Huragan Basznia Dolna |
14 sierpnia, 17:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
6-2 |
Juwenia Cieszanów |
14 sierpnia, 17:00 |
Błękitni Futory |
1-2 |
Start Lisie Jamy |
14 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 3 - 21 sierpnia |
Start Lisie Jamy |
0-2 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
21 sierpnia, 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
1-0 |
Błękitni Futory |
21 sierpnia, 17:00 |
Huragan Basznia Dolna |
1-3 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
21 sierpnia, 17:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
1-2 |
Zdrój Horyniec |
21 sierpnia, 17:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
1-2 |
Santos Piwoda |
21 sierpnia, 17:00 |
Roztocze Narol |
2-2 |
Ursus Dachnów |
21 sierpnia, 17:00 |
Graniczni Krowica |
0-1 |
Zryw Młodów |
21 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 4 - 28 sierpnia |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
3-1 |
Zryw Młodów |
28 sierpnia, 17:00 |
Ursus Dachnów |
3-2 |
Graniczni Krowica |
28 sierpnia, 17:00 |
Santos Piwoda |
3-5 |
Roztocze Narol |
28 sierpnia, 17:00 |
Zdrój Horyniec |
2-0 |
Rolnik Wólka Krowicka |
28 sierpnia, 17:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
6-4 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
28 sierpnia, 17:00 |
Błękitni Futory |
5-3 |
Huragan Basznia Dolna |
28 sierpnia, 17:00 |
Start Lisie Jamy |
2-2 |
Juwenia Cieszanów |
28 sierpnia, 17:00 |
Kolejka 5 - 4 września |
Juwenia Cieszanów |
1-1 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
3 września, 16:00 |
Huragan Basznia Dolna |
2-2 |
Start Lisie Jamy |
4 września, 16:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
4-1 |
Błękitni Futory |
4 września, 16:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
2-3 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
4 września, 16:00 |
Roztocze Narol |
2-2 |
Zdrój Horyniec |
4 września, 16:00 |
Graniczni Krowica |
2-1 |
Santos Piwoda |
4 września, 16:00 |
Zryw Młodów |
0-4 |
Ursus Dachnów |
4 września, 11:00 |
Kolejka 6 - 11 września |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
2-1 |
Ursus Dachnów |
11 września, 16:00 |
Santos Piwoda |
7-2 |
Zryw Młodów |
11 września, 16:00 |
Zdrój Horyniec |
3-1 |
Graniczni Krowica |
11 września, 16:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
1-2 |
Roztocze Narol |
11 września, 16:00 |
Błękitni Futory |
8-1 |
Rolnik Wólka Krowicka |
11 września, 16:00 |
Start Lisie Jamy |
3-1 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
11 września, 16:00 |
Juwenia Cieszanów |
1-0 |
Huragan Basznia Dolna |
11 września, 16:00 |
Kolejka 7 - 18 września |
Huragan Basznia Dolna |
1-2 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
18 września, 16:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
1-1 |
Juwenia Cieszanów |
18 września, 16:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
1-8 |
Start Lisie Jamy |
18 września, 16:00 |
Roztocze Narol |
6-1 |
Błękitni Futory |
18 września, 16:00 |
Graniczni Krowica |
1-2 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
18 września, 16:00 |
Zryw Młodów |
1-5 |
Zdrój Horyniec |
18 września, 16:00 |
Ursus Dachnów |
1-3 |
Santos Piwoda |
18 września, 16:00 |
Kolejka 8 - 25 września |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
3-0 |
Santos Piwoda |
25 września, 16:00 |
Zdrój Horyniec |
3-0 |
Ursus Dachnów |
25 września, 16:00 |
(wo) |
mecz się nie odbył - goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich |
Roztocze Ruda Różaniecka |
1-2 |
Zryw Młodów |
25 września, 16:00 |
Błękitni Futory |
3-3 |
Graniczni Krowica |
25 września, 16:00 |
Start Lisie Jamy |
2-2 |
Roztocze Narol |
25 września, 16:00 |
Juwenia Cieszanów |
2-1 |
Rolnik Wólka Krowicka |
25 września, 16:00 |
Huragan Basznia Dolna |
3-1 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
25 września, 16:00 |
Kolejka 9 - 2 października |
Gwiazda Wielkie Oczy |
0-7 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
2 października, 15:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
1-4 |
Huragan Basznia Dolna |
2 października, 15:00 |
Roztocze Narol |
3-1 |
Juwenia Cieszanów |
2 października, 15:00 |
Graniczni Krowica |
2-1 |
Start Lisie Jamy |
2 października, 15:00 |
Zryw Młodów |
0-5 |
Błękitni Futory |
2 października, 15:00 |
(wo) |
na boisku 3-5; udział nieuprawnionego do gry zawodnika |
Ursus Dachnów |
5-1 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
2 października, 15:00 |
Santos Piwoda |
4-0 |
Zdrój Horyniec |
2 października, 13:00 |
Kolejka 10 - 9 października |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
5-2 |
Zdrój Horyniec |
8 października, 15:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
0-5 |
Santos Piwoda |
9 października, 15:00 |
Błękitni Futory |
4-1 |
Ursus Dachnów |
9 października, 15:00 |
Start Lisie Jamy |
2-2 |
Zryw Młodów |
9 października, 15:00 |
Juwenia Cieszanów |
0-2 |
Graniczni Krowica |
9 października, 15:00 |
Huragan Basznia Dolna |
2-1 |
Roztocze Narol |
8 października, 15:30 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
1-0 |
Rolnik Wólka Krowicka |
9 października, 15:00 |
Kolejka 11 - 16 października |
Rolnik Wólka Krowicka |
0-1 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
16 października, 15:00 |
Roztocze Narol |
1-1 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
16 października, 15:00 |
Graniczni Krowica |
5-1 |
Huragan Basznia Dolna |
16 października, 15:00 |
Zryw Młodów |
1-0 |
Juwenia Cieszanów |
16 października, 15:00 |
Ursus Dachnów |
0-1 |
Start Lisie Jamy |
16 października, 15:00 |
Santos Piwoda |
3-1 |
Błękitni Futory |
16 października, 15:00 |
Zdrój Horyniec |
2-0 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
16 października, 11:00 |
Kolejka 12 - 23 października |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
6-0 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
23 października, 15:00 |
Błękitni Futory |
0-3 |
Zdrój Horyniec |
23 października, 15:00 |
Start Lisie Jamy |
2-1 |
Santos Piwoda |
23 października, 15:00 |
Juwenia Cieszanów |
1-0 |
Ursus Dachnów |
23 października, 15:00 |
Huragan Basznia Dolna |
2-3 |
Zryw Młodów |
23 października, 15:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
1-5 |
Graniczni Krowica |
23 października, 15:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
1-3 |
Roztocze Narol |
23 października, 15:00 |
Kolejka 13 - 30 października |
Roztocze Narol |
2-6 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
30 października, 13:30 |
Graniczni Krowica |
2-1 |
Rolnik Wólka Krowicka |
30 października, 13:30 |
Zryw Młodów |
2-2 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
30 października, 13:30 |
Ursus Dachnów |
3-1 |
Huragan Basznia Dolna |
30 października, 13:30 |
Santos Piwoda |
1-1 |
Juwenia Cieszanów |
30 października, 13:30 |
Zdrój Horyniec |
3-3 |
Start Lisie Jamy |
30 października, 13:30 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
3-2 |
Błękitni Futory |
30 października, 13:30 |
Kolejka 14 - 25 marca |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
4-0 |
Błękitni Futory |
25 marca, 15:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
3-5 |
Start Lisie Jamy |
25 marca, 15:00 |
Zdrój Horyniec |
2-1 |
Juwenia Cieszanów |
25 marca, 15:00 |
Santos Piwoda |
4-3 |
Huragan Basznia Dolna |
25 marca, 15:00 |
Ursus Dachnów |
8-0 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
25 marca, 15:00 |
Zryw Młodów |
3-0 |
Rolnik Wólka Krowicka |
25 marca, 15:00 |
Graniczni Krowica |
5-0 |
Roztocze Narol |
25 marca, 15:00 |
Kolejka 15 - 1 kwietnia |
Graniczni Krowica |
3-2 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
1 kwietnia, 16:00 |
Roztocze Narol |
2-1 |
Zryw Młodów |
1 kwietnia, 16:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
0-4 |
Ursus Dachnów |
1 kwietnia, 16:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
0-1 |
Santos Piwoda |
1 kwietnia, 16:00 |
Huragan Basznia Dolna |
2-1 |
Zdrój Horyniec |
1 kwietnia, 16:00 |
Juwenia Cieszanów |
3-1 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
1 kwietnia, 16:00 |
Start Lisie Jamy |
4-0 |
Błękitni Futory |
1 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 16 - 15 kwietnia |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
1-1 |
Start Lisie Jamy |
15 kwietnia, 16:00 |
Błękitni Futory |
1-2 |
Juwenia Cieszanów |
15 kwietnia, 16:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
0-1 |
Huragan Basznia Dolna |
15 kwietnia, 16:00 |
Zdrój Horyniec |
4-0 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
15 kwietnia, 16:00 |
Santos Piwoda |
4-4 |
Rolnik Wólka Krowicka |
15 kwietnia, 16:00 |
Ursus Dachnów |
1-3 |
Roztocze Narol |
15 kwietnia, 16:00 |
Zryw Młodów |
2-0 |
Graniczni Krowica |
15 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 17 - 22 kwietnia |
Zryw Młodów |
1-4 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
22 kwietnia, 16:00 |
Graniczni Krowica |
1-3 |
Ursus Dachnów |
22 kwietnia, 16:00 |
Roztocze Narol |
2-3 |
Santos Piwoda |
22 kwietnia, 16:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
1-5 |
Zdrój Horyniec |
22 kwietnia, 16:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
3-2 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
22 kwietnia, 16:00 |
Huragan Basznia Dolna |
0-1 |
Błękitni Futory |
22 kwietnia, 16:00 |
Juwenia Cieszanów |
4-0 |
Start Lisie Jamy |
22 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 18 - 29 kwietnia |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
2-0 |
Juwenia Cieszanów |
29 kwietnia, 16:00 |
Start Lisie Jamy |
0-3 |
Huragan Basznia Dolna |
29 kwietnia, 16:00 |
(wo) |
na boisku 1-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika |
Błękitni Futory |
2-3 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
29 kwietnia, 16:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
5-2 |
Rolnik Wólka Krowicka |
29 kwietnia, 16:00 |
Zdrój Horyniec |
2-1 |
Roztocze Narol |
29 kwietnia, 16:00 |
Santos Piwoda |
3-0 |
Graniczni Krowica |
29 kwietnia, 16:00 |
(wo) |
na boisku 3-3 |
Ursus Dachnów |
2-1 |
Zryw Młodów |
29 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 19 - 3 maja |
Ursus Dachnów |
0-2 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
7 kwietnia, 12:00 |
Zryw Młodów |
1-0 |
Santos Piwoda |
3 maja, 17:00 |
Graniczni Krowica |
2-5 |
Zdrój Horyniec |
3 maja, 17:00 |
Roztocze Narol |
7-2 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
3 maja, 17:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
0-2 |
Błękitni Futory |
3 maja, 17:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
2-5 |
Start Lisie Jamy |
3 maja, 17:00 |
Huragan Basznia Dolna |
0-2 |
Juwenia Cieszanów |
3 maja, 17:00 |
Kolejka 20 - 6 maja |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
5-1 |
Huragan Basznia Dolna |
6 maja, 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
2-1 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
6 maja, 17:00 |
Start Lisie Jamy |
4-1 |
Rolnik Wólka Krowicka |
6 maja, 17:00 |
Błękitni Futory |
2-3 |
Roztocze Narol |
6 maja, 17:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
0-0 |
Graniczni Krowica |
6 maja, 17:00 |
Zdrój Horyniec |
4-1 |
Zryw Młodów |
6 maja, 17:00 |
Santos Piwoda |
1-2 |
Ursus Dachnów |
6 maja, 17:00 |
Kolejka 21 - 13 maja |
Santos Piwoda |
1-2 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
13 maja, 17:00 |
Ursus Dachnów |
1-3 |
Zdrój Horyniec |
13 maja, 17:00 |
Zryw Młodów |
3-0 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
13 maja, 17:00 |
Graniczni Krowica |
6-2 |
Błękitni Futory |
13 maja, 17:00 |
Roztocze Narol |
4-0 |
Start Lisie Jamy |
13 maja, 17:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
1-5 |
Juwenia Cieszanów |
13 maja, 17:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
1-0 |
Huragan Basznia Dolna |
13 maja, 17:00 |
Kolejka 22 - 20 maja |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
4-0 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
20 maja, 17:00 |
Huragan Basznia Dolna |
0-2 |
Rolnik Wólka Krowicka |
20 maja, 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
2-3 |
Roztocze Narol |
20 maja, 17:00 |
Start Lisie Jamy |
1-4 |
Graniczni Krowica |
20 maja, 17:00 |
Błękitni Futory |
1-0 |
Zryw Młodów |
20 maja, 17:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
7-2 |
Ursus Dachnów |
20 maja, 17:00 |
Zdrój Horyniec |
2-0 |
Santos Piwoda |
20 maja, 17:00 |
Kolejka 23 - 27 maja |
Zdrój Horyniec |
5-0 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
26 maja, 13:00 |
Santos Piwoda |
2-1 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
27 maja, 17:00 |
Ursus Dachnów |
2-2 |
Błękitni Futory |
27 maja, 17:00 |
Zryw Młodów |
4-6 |
Start Lisie Jamy |
27 maja, 17:00 |
Graniczni Krowica |
3-3 |
Juwenia Cieszanów |
27 maja, 17:00 |
Roztocze Narol |
0-0 |
Huragan Basznia Dolna |
27 maja, 17:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
2-5 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
27 maja, 17:00 |
Kolejka 24 - 3 czerwca |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
7-1 |
Rolnik Wólka Krowicka |
3 czerwca, 17:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
4-2 |
Roztocze Narol |
3 czerwca, 17:00 |
Huragan Basznia Dolna |
0-5 |
Graniczni Krowica |
3 czerwca, 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
1-0 |
Zryw Młodów |
3 czerwca, 17:00 |
Start Lisie Jamy |
2-1 |
Ursus Dachnów |
3 czerwca, 17:00 |
Błękitni Futory |
1-6 |
Santos Piwoda |
3 czerwca, 17:00 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
4-3 |
Zdrój Horyniec |
3 czerwca, 17:00 |
Kolejka 25 - 10 czerwca |
Roztocze Ruda Różaniecka |
3-4 |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
10 czerwca, 17:00 |
Zdrój Horyniec |
3-1 |
Błękitni Futory |
10 czerwca, 17:00 |
Santos Piwoda |
8-0 |
Start Lisie Jamy |
10 czerwca, 17:00 |
Ursus Dachnów |
0-1 |
Juwenia Cieszanów |
10 czerwca, 17:00 |
Zryw Młodów |
1-2 |
Huragan Basznia Dolna |
10 czerwca, 17:00 |
Graniczni Krowica |
6-4 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
10 czerwca, 17:00 |
Roztocze Narol |
6-3 |
Rolnik Wólka Krowicka |
10 czerwca, 17:00 |
Kolejka 26 - 17 czerwca |
Pogoń-Sokół Lubaczów |
3-1 |
Roztocze Narol |
17 czerwca, 17:00 |
Rolnik Wólka Krowicka |
0-7 |
Graniczni Krowica |
16 czerwca, 16:00 |
Gwiazda Wielkie Oczy |
0-7 |
Zryw Młodów |
17 czerwca, 17:00 |
Huragan Basznia Dolna |
0-3 |
Ursus Dachnów |
17 czerwca, 17:00 |
Juwenia Cieszanów |
1-4 |
Santos Piwoda |
17 czerwca, 17:00 |
Start Lisie Jamy |
2-2 |
Zdrój Horyniec |
17 czerwca, 17:00 |
Błękitni Futory |
4-6 |
Roztocze Ruda Różaniecka |
17 czerwca, 17:00 |
|
|